Atsiskaitymas

  • Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už prekes kaip esate įpratę įprastoje parduotuvėje – grynaisiais pinigais. Atsiskaitysite ne užsakymo metu, o kurjeriui pristačius prekes.
  • El. parduotuvėje taip pat galite atsiskaityti ir kortele. Mes jūsų duomenų nematome ir nekaupiame, saugumu rūpinasi ®Stripe.
  • Pasirinkus pristatymą EU, atsiskaitymas tik kortele.

Svarbu! Prekių pristatymo į namus metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

  • Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Užsakius į Kuršių Neriją – susisiekite, suderinsime priimtiniausią prekių pristatymo būdą.
  • Prieš pristatydamas prekes, kurjeris su jumis susisieks.
  • Prekių pristatymas vykdomas darbo dienomis: I-V 08:00 – 17:00 val.
  • Pristatymo mokestis Visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) € 3.49

Užsakytos prekės už € 3.49 pristatymo mokestį pristatomos iki pat gavėjo durų be kitų papildomų mokesčių.

Prekių priėmimas

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos būklę.  Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote siuntos išvaizdos pažeidimus, dalyvaujant mūsų atstovui, kuris pristatė (pateikė) Jums siuntą, surašykite laisvos formos siuntos ir/ar prekės (-ių)pažeidimo/neatitikimų aktą. Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl:

  1. Prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas;
  2. Prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.

Užsakymą apmokėkite grynaisias pinigais, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme. Kurjeriui galima apmokėti sumą iki € 1000. Jei mokama suma didesnė – pasirinkus prekių pristatymo paslaugą per kurjerį, už prekes nebus galima atsiskaityti grynais pinigais.

Kilus neaiškumams visuomet susisiekite su mumis!

Pristatymas

Jei prekė yra sandėlyje, ji pristatoma per 1-3 darbo dienas. Apie priimtą užsakymą Jus informuosime elektroniniu paštu, užsakius prekes. Pristatymo terminas gali būti atidėtas pirkimo-pardavimo taisyklėse numatytais atvejais. Jei prekės pristatymo terminas Jums netinka, susisiekite su Biolabs.lt kolektyvu el. paštu ar telefonu.

Grįžti į parduotuvę