Programos „Įjunk draugui šypseną!“ sąlygos

Programoje gali dalyvauti kiekvienas užsiregistravęs asmuo. Dalyviai, užsiregistravę programoje, gauna rekomendavimo kodą. Šiuo kodu galima nevaržomai dalytis ir kviesti draugus bei pažįstamus.

Apdovanojimai

Pakviestas draugas ar pažįstamas, pasinaudojęs jūsų kodu, gauna 10% nuolaidą produktams puikiai savijautai! 💪🏃 ir įsijungia šypseną 😁

Dalyvis taip pat gauna atlygį – 10% nuo kiekvieno rekomenduoto draugo pirkimo sumos. Mažiausia krepšelio suma, kurią turi išleisti draugas yra €79. Apdovanojimai galioja 12 mėnesių nuo jų sukūrimo. Nuolaidų kuponų skaičius neribojamas! Kodas įskaitomas, kai nusipirktas produktas yra  draugui pristatomas. 

Kuponus galima naudoti tik nuolaidoms perkant „Zenius Labs™” produktus. Dalyviai gali peržiūrėti sukauptus kuponus „Mano paskyros” srityje, skiltyje „Programa„. 

Kaip dalintis kodu?

Kaip tik norite! Galite siųsti el. paštu, padiktuoti draugui telefonu ar pasidalinti per savo socialinės medios kanalus.

Sukčiavimas: bet kokie bandymai sukčiauti ar apgauti yra griežtai draudžiami ir bus pastebėti bei užfiksuoti. Dalyviai nedelsiant bus pašalinti iš programos ir bus reikalaujama atlyginti nuostolius, jei tokių buvo patirta. 

Ginčų sprendimas: Ginčai bus sprendžiami „Biolabs.lt” nuožiūra, pirmenybę teikiant teisingumui ir klientų pasitenkinimui.

Privatumo politika: Surinkta asmeninė informacija bus naudojama tik programai administruoti ir bus saugoma pagal mūsų privatumo politiką.

Grąžinimai ir atšaukimai: Jei rekomendacijos gavėjo pirkinys grąžinamas, atitinkamas kuponas anuliuojamas.

Atsakomybė: „Biolabs.lt neatsako už bet kokius tiesioginius ar netiesioginius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl dalyvavimo programoje.

Nuostatų ir sąlygų pakeitimai: „Biolabs.lt” pasilieka teisę bet kuriuo metu ir be įspėjimo keisti, sustabdyti arba nutraukti programą. Dalyvaudami programoje sutinkate su šiomis sąlygomis, o tolesnis dalyvavimas reiškia sutikimą su šiais pakeitimais.

Kontaktinė informacija: Dėl klausimų ar nesklandumų kreipkitės klientų aptarnavimo el. paštu post@biolabs.lt